Matkanädala ürituse korraldajale

Matkanädala korraldajateks on pea- ja  kaaskorraldajad (sihtasutused, mtüd, matkaklubid, vabaühendused, ettevõtted jne.), kes viivad matkanädala perioodil läbi erinevaid matkasid, koolitusi, eksukursioone, konverentse, töötubasid jne.

14-23 augustini koondatud 2015 aasta matkanädala kava eesmärk on koondada ühele nädalale erinavaid matkateemalisi üritusi.

Matkanädala ürituste lisamine matkanädala kavasse on tasuta ja seepärast oodatakse igalt kaaskorraldajalt tasuta üritust. Kui üritus sisaldab endast suuremat invetari kasutamist, siis palun kajastada enda ürituse info all sümboolset osalemistasu.

Matkanädala kampaania on suunatud teemanädala tähelepanu tõmbamiseks ja jooksvate ürituste tutvustamiseks. Mis tähendab, et iga matkanädala ürituse kaaskorraldaja peaks tegelema enda ürituse põhjalikuma reklaamimisega sihtgrupile , regamisega ja läbiviimisega ise. Matkanädala peakorraldaja saab aidata kaaskorradajat üldistele korralduslikele küsimustega ja nõu anda jooksvatele küsimustele.

Kui sul on soovi osaleda matkanädalal enda üritusega , siis anna enda huvist teada Matkanädala peakorraldajale
Tiit Pikk, matkanadal@gmail.com

Olulised kuupäevad matkanädala kaaskorralajale

1. juuliks eeldatakse, et kõik kes matkanädalal soovivad enda üritusega välja tulla, siis kõik need on ka veebikeskkonnas ja enda kodulehel üleval. Igal korraldajal palun esitada ürituse nimi, lühikirjeldus, koht, aeg ja korraldaja organisatsiooni nimi matkanadal@gmail.com

14.-23. august on Matkanädal

24.aug.- 1.sep on Matkanädala kokkuvõtete tegemise periood, et mis läks hästi ja mis järgmisel aastal teisiti teha, kui on vajadust.

Kui on küsimusi või ettepanekuid, siis igasugune info on peakorraldajale teretulnud.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Nädala eesmärk on pakkuda vahvat matkakogemust kõikidele eestlastele. Meie teeme kaaskorraldajatega kava ja sina vali üritus, registreeru ning osale. Tunneta looduse vaimu. Tiit – matkanädala korraldaja

%d bloggers like this: